Zajęcia dodatkowe i warsztaty

Podróżujaca FilharmoniaWarsztaty rozwijajace kompetencje emocjonalne z pomoca pianina i trabki pt. Muzyka Karnawalowa.  W programie Polonez, krakowiak, mazurek, tango, samba oraz duzo zabawy.

Religia


Zajęcia religii prowadzi Pani Maria Owczarczyk dwa razy w tygodniu.Język angielski


Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, we wszystkich grupach wiekowych.

AniMajki 


Kreatywne aktywne warsztaty w przedszkolu z okazji wszelkich uroczystości z udziałem dzieci . W programie człowiek w bańce i w tęczy z bańki, bańki dymne i ogniowe, klejenie baniek dymnych, malowanie bankami, triki z ręki, wielkie tunele bańkowe, spektakularne efekty specjalnymi obreczami do burzy baniek. W pokazie uczestniczą dzieci, uczą się trików i poznają magię bańki.

Fit&Fun


Zajęcia Ruchowe z Elementami Integracji Sensorycznej prowadzone przez Fit&Fun. Zajęcia polegają na wykonywaniu różnorodnych aktywności, których celem jest wspieranie ogólnej sprawności ruchowej dziecka, rozwój koordynacji, równowagi, planowania motorycznego, współpracy w grupie, rozwój dużej i małej motoryki, a także pamięci i koncentracji. Wykorzystywanie elementów z zakresu integracji sensorycznej sprawia, iż zajęcia są jeszcze bardziej atrakcyjne.